حواله به ارمنستان با توجه به نیاز نداشتن ویزا برای سفر این کشور و افزایش سفرهای تفریحی و تجاری بین مردم و به خصوص تجار، رو به گسترش است؛ اما متصل بودن بانک‌های ارمنستان به سیستم بانکی بین‌ المللی و همچنین سنتی بودن ارتباطات ارزی بین ایران و ارمنستان، حواله درام به ارمنستان را برای مردم و تجار مشکل کرده است. این مسئله یعنی حواله به ارمنستان در چند سال گذشته، به خصوص از سال 90 به بعد که میزان سفرهای ایرانیان به ایروان افزایش داشته است، بیشتر از همه مورد اهمیت و نگرانی شده است.

حواله درام به ارمنستان

مشکلات حواله درام به ارمنستان

بین‌المللی بودن بانک‌ها و وجود تحریم‌ها بر حساب ایرانیان، مشکلات افتتاح حساب در خارج از کشور و سنتی بودن فعالیت بیشتر صرافی‌ها و انتقال ارز با استفاده از بازرگانان محلی و عدم شناخت و اعتماد کافی مسافران و بقیه تجار به این افراد باعث شده است که بسیاری از افراد در انتقال پول یا همان حواله به ارمنستان دچار مشکل و دردسر شوند.

ازاین‌رو بیشتر افراد دنبال راهی مطمئن و سریع هستند تا بتوانند در هنگام سفر پول‌های خود را به ارز تبدیل کرده تا بتوانند در ایروان و شهرهای دیگر ارمنستان استفاده کنند. صرافی آینده روشن به خوبی با روش‌های انتقال ارز به ارمنستان آشنایی کامل دارد و روش‌هایی مطمئن و سریع می‌تواند پول‌های تومان را دریافت کرده و بعد از تبدیل آن به درام یا دلار، در ارمنستان به شما تحویل دهد، یا حواله به ارمنستان کند.

چه افرادی باید حواله به ارمنستان کنند؟

  • دانشجویانی که قصد تحصیل در ایروان را دارند.
  • افرادی که قصد سفر را دارند.
  • آن‌هایی که همیشه در حال تجارت با تجار ارمنی هستند.
  • راننده‌های بین‌المللی که مقصد آن‌ها ایروان است.
  • آن‌هایی که قصد انتقال پول و ارسال آن به اروپا را از طریق ارمنستان دارند.

چگونگی حواله به ارمنستان

برای انتقال ارز و پول به ایروان، بهترین راه استفاده از خدمات صرافی‌ها است. مشکلات بانکی و استفاده از کارت‌های اعتباری و مستر کارت برای افراد، ممکن است برای شما در مقصد اتفاقات ناخواسته‌ای را به وجود بیاورد. از این‌ رو، انتقال پول از طریق صرافی مطمئن خیال شما را از پولتان راحت خواهد کرد. صرافی آینده روشن با داشتن کادری مجرب و ارتباطات گسترده بانکی در ایروان، می‌تواند حواله درام یا حواله دلار شما را به ارمنستان انتقال دهد.

این نکته برای افرادی که قصد انتقال پول به اروپا را دارند، بیشتر از همه باید مورد توجه قرار بگیرد. صرافی آینده روشن با داشتن حساب‌های بانکی متعدد و مطمئن در بانک‌های اروپایی، بدون مشکل تحریم می‌تواند خدمات ارزی را انجام دهد. برای همین برای حواله به ارمنستان بهترین راه کمک گرفتن از یک صرافی مطمئن است. اکثر حواله‌های ارزی که توسط ما صادر می‌شوند، به صورت داخلی و از همان کشور انجام می‌شوند و به همین دلیل حواله درام خیلی سریع به حساب مقصد واریز می‌شود.

برای سفارش صدور حواله به ارمنستان و دریافت آخرین قیمت حواله درام با صرافی آینده روشن در تهران تماس بگیرید. پس از آگاهی از قیمت و نرخ حواله درام و ثبت سفارش، حواله ارزی به ارمنستان در سریع‌ترین زمان ممکن صادر و پول به حساب مقصد واریز خواهد شد.

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
حواله به ارمنستان
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu