حواله دلار به سراسر دنیا در کوتاهترین زمان و کمترین کارمزد

آخرین به روزرسانی : سه شنبه,25سپتامبر 2018 ساعت 05:05

هر دلارآمریکا 15,830 تومان

حواله دلار به آمریکا

ارسال حواله دلار به آمریکا کاری سخت و دشوار و پر ریسکی است. صرافی آینده روشن با تجربه و سابقه طولانی به مطمئن ترین شکل این کار را برای شما انجام می دهد. در حال حاضر ایرانیان یکی از بزرگ ترین گروهای جدید مهاجر در آمریکا را تشکیل می دهند . انتقال پول و تبادلات مالی کارآمد بین ایران و آمریکا روح اصلی فاکتورها و انگیزه های اقتصادی برای ایرانیانی است که قصد تحصیل، تجارت ، مهاجرت و … در آمریکا و گسترش حوزه فعالیت های خود در سطح جهان را دارند . این امر کشف راه های جدیدتر، ساده تر، امن تر و مقرون به صرفه تر برای دستیابی به این هدف را لزوم می بخشد . آمریکا در صدر فهرست کشورهای جذب کننده ایرانیان برای تحصیل، تجارت، اقامت و مهاجرت است. به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی به بانک های بین المللی ، ارسال پول به آمریکا به ویژه برای مبالغ بالا ، حواله دلار به دفعات متوالی یا مواردی که گیرنده امکان دریافت وجه نقد ندارد با محدودیت هایی همراه شده است. همینطور در کنار حواله به آمریکا ، حواله به کانادا و حواله به استرالیا کاری دشوار می باشد که ما با ارتباطهای خود در این کشورها این کار را به راحتی انجام میدهیم.

حواله دلار به آمریکا

 صرافی آینده روشن ضمن ارائه خدمات ارزی بین المللی و ویژه در خصوص حواله دلار آمریکا ، همواره پیش رو در زمینه فعالیت های بانکی و ارسال پول به سرتاسر دنیا بوده است . امکان انجام حواله ارزی را برای افرادی که نیازمند دریافت ارز در آمریکا هستند یا برای انتقال ارز از ایران به آمریکا مشکل دارند به روشهای متفاوت فراهم نموده است. متاسفانه هنوز مدت ها بعد از برداشته شدن تحریم ها سوئیفت به صورت کامل در ایران اجرایی نشده است.  صرافی آینده روشن تهران با روش های جایگزین مطمئن و سریع و استفاده از آخرین روش های انتقال پول، حواله به آمریکا را انجام میدهد.

 

حواله دلار

صرافی آینده روشن افتخار دارد که با تراکنش بالای دلار و پایین ترین نرخ و همین طور سریعترین زمان بهترین سرویس حواله ارزی را به شما .بازرگانان و دانشجویان و مهاجرین محترم اعطا نماید. برای ارسال حواله یورو به این صفحه مراجعه فرمایید ما همینطور ارسال حواله دلار به استرالیا و ارسال حواله دلار به کانادا را همینطور انجام میدهیم.

برای سفارش صدور حواله به آمریکا تنها کافی است برای جویا شدن از آخرین قیمت حواله دلار به آمریکا با صرافی آینده روشن در تهران تماس بگیرید. پس از آگاهی از قیمت و نرخ حواله دلار به آمریکا، حواله ارزی به آمریکا در سریع‌ترین زمان ممکن صادر و پول به حساب مقصد واریز خواهد شد. در صورت نیاز به ارسال حواله یورو به این صفحه سر بزنید.

 

حواله دلار به کانادا

در حال حاضر ایرانیان یکی از بزرگ ترین گروهای جدید مهاجر در کانادا را تشکیل می دهند . حواله دلار به کانادا یکی از دغدغه های مهم ایرانیان ساکن کانادا و خانواده هایشان در ایران است . کانادا در صدر فهرست کشورهای جذب کننده ایرانیان برای تحصیل، تجارت، اقامت و مهاجرت است. به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی به بانک های بین المللی ، حواله به کانادا به ویژه برای مبالغ بالا با محدودیت هایی همراه شده است.

ارسال حواله دلار به کانادا تحت حواله بانکی با استفاده از سیستم ایمن و مطمئن سوئیفت به راحتی امکان پذیر است. نسبت به راه‌های دیگر انتقال پول به خارج از کشور، استفاده از حواله ارزی راهی مطمئن‌تر و کم هزینه‌تر است. اگر به هر دلیلی نیاز دارید که از طریق حواله بانکی مبلغی را به کشور کانادا انتقال بدهید و بانک ها و صرافی های دیگر به دلیل کم بودن مبلغ حواله از ارسال آن امتناع می‌کنند یا کارمزد بالایی طلب می کنند، می‌توانید با استفاده از خدمات پرداخت ارزی صرافی آینده روشن در تهران این کار را انجام بدهید.

حواله دلار به کانادا

چند سالی است که ایرانیان یه یکی از گروه‌های جمعیتی بزرگ مهاجر در کانادا تبدیل شده‌اند و همین امر نیاز به ارسال حواله دلار به کانادا را در این سال‌ها افزایش داده است. مشکلات ارسال حواله به کانادا از ایران و در برخی موارد آشنا نبودن افراد با ریسک‌های این کار باعث ایجاد ضرر و زیان برای دو طرف یک معامله شده است. زیرا ارسال پول به حساب‌های کانادایی از مبداء ایران اگر توسط افراد غیر متخصص با دسترسی‌های محدود صورت بگیرد، ممکن است مشکلاتی را برای حساب بانکی فرد دریافت کننده‌ی مبلغ ایجاد کند. شما همینطور میتوانید از خدمات ما در حواله دلار به استرالیا استفاده نمایید.
برای پیشگیری از خطرات این چنینی بهتر است این کار از درگاهی مطمئن با دسترسی به بانک‌های طرف قرارداد بانک‌های آمریکایی صورت بگیرد که صرافی آینده روشن چنین امکانی را برای مشتریانش فراهم کرده است.

برای سفارش صدور حواله به کانادا تنها کافی است برای جویا شدن از آخرین قیمت حواله دلار به کانادا با صرافی آینده روشن تماس بگیرید. پس از آگاهی از قیمت و نرخ حواله دلار به کانادا و ثبت سفارش در تهران، حواله ارزی به کانادا در سریع‌ترین زمان ممکن صادر و پول به حساب مقصد واریز خواهد شد.

حواله دلار به استرالیا

حواله دلار به استرالیا با توجه به حضور گسترده‌ی ایرانیان در این کشور، با درخواست‌های فراوانی همراه است. در حال حاضر افراد زیادی از ایران به استرالیا مهاجرت می‌کنند یا در حال تحصیل و زندگی در آنجا هستند. همین امر نیاز به انتقال پول از ایران به این کشور و صدور حواله به استرالیا را به یکی از نیازهای امروز تبدیل کرده است.

حواله دلار به استرالیا

در سال های اخیر استرالیا سومین کشور مهاجرپذیر از ایران بوده، و ایرانیان زیادی برای تخصیل و تجارت به استرالیا مهجرت کرده اند. به همین دلیل و همینطور جمعیت زیاد ایرانیان ساکن استرالیا، یا افرادی که قصد اقامت، ادامه تحصیل یا سرمایه گذاری در استرالیا را دارند، ارسال پول به استرالیا یا بسیار مهم است.

ارسال حواله دلار به استرالیا به صورت حواله ارزی توسط سیستم سریع ومطمئن سوئيفت انجام می‌گیرد. این کشور در سال‌های اخیر به یکی از مقاصد محبوب گردشگری، تحصیل و تجارت برای ایرانیان تبدیل شده است و به دلیل ارتباط نزدیک مراکز تجاری و اقتصادی این کشور با مراکزتجاری دنیا، استرالیا مکانی مناسب برای زندگی و تحصیل است. همچنین وجود دانشگاه‌هایی با سطح بالای آموزشی دانشجویان زیادی را به این کشور جذب کرده است. همین امر موجب شده که ارسال حواله به استرالیا مورد نیاز بسیاری از ایرانیان باشد. حواله دلار به استرالیا یکی از نیازهایی است که به دلیل حضور پرشمار ایرانیان در این کشور به وجود آمده است. مهاجرت و تحصیل تعداد زیادی از ایرانیان در استرالیا مقوله‌ی انتقال وجه در قالب سیستم‌هایی مثل حواله بانکی، بین دو کشور ایران و استرالیا را بسیار مهم کرده است.

جهت انتقال سرمایه، تامین مخارج زندگی دانشجویان و هرگونه مبادله‌ تجاری در استرالیا لازم است بتوانیم حواله دلار به استرالیا را انجام دهیم. استفاده از خدمات حواله‌ ارزی صرافی آینده روشن که توسط سوئیفت انجام می‌گیرد، یکی از مطمئن‌ترین و ارزان‌ترین راه‌ها برای ارسال دلار به استرالیا است. شما می‌توانید جهت جویا شدن از آخرین قیمت حواله دلار به استرالیا با صرافی آینده روشن تماس بگیرید و از مشاوره‌ی تخصصی تیم ما برخوردار بشوید. پس از اطلاع از قیمت و نرخ حواله دلار به استرالیا می توانید سفارش خود را با اطمینان خاطر ثبت کنید تا ارسال حواله به استرالیا به مبلغ دلخواهتان در سریع‌ترین زمان و پایین‌ترین قیمت ممکن توسط صرافی آینده روشن انجام شود.

حواله دلار به ترکیه

ترکیه یکی از مقاصد اصلی تجاری و تفریحی بین ایرانیان است. به همین دلیل مراودات مالی زیادی بین ایران و ترکیه انجام می شود. صرافی آینده روشن با ارسال حواله دلار به ترکیه عملیان مربوط به انتقال پول به ترکیه را انجام می دهد.

حواله دلار به چین و هنگ کنگ

کشور چین دارای بیشترین مراودات تجاری به ایران می باشد و تجار زیادی سالانه میلیون ها دلار به کشور چین انتقال می دهند. صرافی آینده روشن با ارسال حواله دلار به چین یا ارسال حواله دلار به هنگ کنگ، عملیات مربوط به انتقال پول به چین را انجام می دهد.

حواله دلار شرکتی

برای ارسال حواله دلار شرکتی نیاز به پروفرما می باشد. شما می توانید با ارائه شماره حساب شرکت مربوطه در هر کجای دنیا و پروفرما از خدمات ما در ارسال حواله بهره مند شوید. صرافی آینده روشن در حال حاضر با توجه به سابقه فراوان در ارسال حواله دلار شرکتی و همکاری با بسیاری از بزرگترین شرکت های ایرانی و خارجی ارسال حواله دلار شرکتی را از طریق خطوط امن و سریع به انجام می رساند.

حواله دلار شخصی

برای ارسال حواله دلار شخصی برخلاف حواله دلار شرکتی نیازی به مدرک خاصی نمی باشد و تنها با ارائه شماره حساب طرف مقابل عملیات انتقال وجه انجام خواهد شد. صرافی آینده روشن ارسال حواله دلار شخصی را به صورت امن و در اسرع وقت و با کمترین کارمزد انجام می دهد.

حواله دلار دستی

گاها مشتریان به دلایل مختلف از جمله عدم داشتن حساب در یک کشور ترجیح می دهند که وجه را به صورت نقدی دریافت نمایند. وقتی که حواله دلار به صورت دستی یا نقد به مشتری تحویل داده شود ما آن را حواله دلار دستی می نامیم. در این مورد ما وجه مربوطه را به حساب شعبه صرافی آینده روشن در کشور مورد نظر واریز کرده و فرد مورد نظر با مراجعه به صرافی و ارائه مدرک شناسایی قادر به دریافت پول نقد (کش) خواهد بود.

Summary
Review Date
Reviewed Item
حواله دلار
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu