حواله لیر به ترکیه در کوتاهترین زمان و کمترین کارمزد

حواله لیر به ترکیه

حواله لیر به ترکیه با توجه به وجود دانشجویان ایرانی در ترکیه، اقامت بسیاری از هموطنان در این کشور و گستردگی حجم معاملات بازرگانی بین ایران و ترکیه  به سرعت رو به گسترش است و ارسال حواله لیر به ترکیه به خاطر وصل بودن بانکهای این کشور به سیستم بانکی بین المللی کاری دشوار و پیچیده است. همچنین در سالهای اخیر بخاطر سفر رو به گسترش ایرانیان به ترکیه برای گذراندن تعطیلات و آسان بودن سفر به ترکیه و امکانات فراوان هر روز معاملات بانکی بین ایران و ترکیه گسترده تر می شود.

 

مزایای حواله لیر به ترکیه:

  • انتقال سریع پول همچون انتقال اینترنتی در داخل ایران
  • نداشتن محدودیت ارسال حواله لیر به ترکیه در مقابل محدود بودن دیگر ارزهای رایج
  • پایین بودن نرخ تبدیل لیر در برابر الباقی ارزها با ریال ایران
  • قابلیت انتقال لیر به 12 بانک ترکیه ای
  • حواله لیر به هالک بانک ترکیه
  • پایین بودن کارمزد نسبت به دیگر ارزهای رایج
  • نداشتن ریسک در فریز شدن پول به دلایل تحریمهای صادر شده علیه ایران
  • نا محدود بودن تراکنش حواله در یک روز

صرافی آینده روشن با داشتن بیش از 5 حساب بانکی در ترکیه قادر به ارسال حواله به ترکیه با کمترین نرخ و سریع ترین زمان را دارا می باشد.اگر شما مشتریان عزیز به دنبال حواله به ترکیه با کمترین نرخ و مطمئن ترین راه هستید ، با ما تماس بگیرید. صرافی آینده روشن در جهت بهبود روش های پرداخت بین‌المللی، صدور حواله بانکی به ترکیه و انتقال پول به این کشور را با استفاده از مطمئن‌ترین شیوه‌ها، ممکن کرده است. شما می‌توانید با خیالی آسوده صدور حواله‌های ارزی به ترکیه را به ما بسپارید. اکثر حواله‌های ارزی که توسط ما صادر می‌شوند، به صورت داخلی و از همان کشور انجام می‌شوند و به همین دلیل مبلغ حواله خیلی سریع به حساب مقصد واریز می‌شود.

برای سفارش صدور حواله به ترکیه تنها کافی است برای جویا شدن از آخرین قیمت حواله لیر به ترکیه با صرافی آینده روشن در تهران تماس بگیرید. پس از آگاهی از قیمت و نرخ حواله لیر به ترکیه و ثبت سفارش، حواله ارزی به ترکیه در سریع‌ترین زمان ممکن صادر و پول به حساب مقصد واریز خواهد شد.. در صورت نیاز به ارسال حواله دلار به این صفحه سر بزنید.

Summary
Review Date
Reviewed Item
حواله لیر
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu