صرافی آینده روشن در حال حاضر به عنوان بزرگترین صرافی ایرانی در ارسال حواله یوان به چین در سراسر ایران شناخته می شود.

حواله یوان به چین

 

حواله یوان به چین همیشه متقاضیان زیادی در ایران داشته است. به واسطه تجارت و انتقال پول با حجم زیاد بین ایران و چین خصوصا از مبدا ایران ، یکی از مقاصد اصلی ایرانیان برای تجارت بین تجار ایرانی بوده است. همین حجم از تجارت باعث شده است تا بازرگانان بخواهند مبالغی را با استفاده از امکانات حواله بانکی به حساب‌هایی با مقصد کشور چین در شهرهای مختلف مانند شانگهای، پکن و گوانژو واریز کنند.

بانک‌های کشور چین به سیستم‌ها بانکی بین‌المللی متصل هستند و همین امر موجب می‌شود، ارسال پول به حساب‌هایی با مقصد بانک‌های این کشور از ایران از طریق سیستم‌هایی که در دست عموم مردم است، امکان‌پذیر نباشد. همچنین در طول این سال‌ها ایرانیان به دلایل مختلف نیاز گسترده‌ای به ارسال حواله یوان به چین و حساب‌های بانکی این کشور داشته‌اند.
به همین دلیل یافتن روشی مناسب، سریع و مطمئن برای انتقال پول به چین همیشه یکی از مشکلات بزرگ بازرگانان ایرانی بوده است. صرافی آینده روشن با دارا بودن شرکت در چین و حسابهای بانکی در بانکهای داخلی چین قابلیت حواله یوان به چین به هر میزان که شما تجار گرامی  لازم داشته باشید در کمترین زمان و به صورت آنلاین به چین را داراست.

حواله یوان

مزایای حواله یوان به چین

نا محدود بودن حواله به ایران
بدون کارمزد بودن حواله آنلاین
به صرفه بودن حواله یوان به چین نسبت به دلار یا دیگر ارزها
پرداخت معادل مبلغ ریالی به دفتر ما و واریزی یوان در کمترین زمان در حساب فروشندگان چینی
انتقال پول به چین از بانک های مختلف و معتبر چینی که احتمال بروز مشکل را به صفر می رساند
انتقال پول به چین با استفاده از حساب شرکتی ثبت شده در چین

صرافی آینده روشن با داشتن بیش از 8 حساب بانکی در چین و هنگ کنگ توانایی انجام حواله به چین با کمترین نرخ و سریع ترین زمان را دارا می باشد.اگر شما تجار گرامی به دنبال نرخ رقابتی و یا ارسال حواله یوان به چین با کمترین نرخ و مطمئن ترین راه هستید ، صرافی آینده روشن آماده خدمات دهی در تهران و شهرستان ها می باشد. ما افتخار داریم که با تراکنش بالای یوان و پایین ترین نرخ و همین طور سریعترین زمان بهترین سرویس تجاری را به شما بازرگانان محترم اعطا نماییم.

صرافی آینده روشن در جهت بهبود روش های پرداخت بین‌المللی، صدور حواله بانکی به چین و انتقال پول به این کشور را با استفاده از مطمئن‌ترین شیوه‌ها، ممکن کرده است. شما می‌توانید با خیالی آسوده صدور حواله‌های ارزی به چین را به ما بسپارید. اکثر حواله‌های ارزی که توسط ما صادر می‌شوند، به صورت داخلی و از همان کشور انجام می‌شوند و به همین دلیل مبلغ حواله خیلی سریع به حساب مقصد واریز می‌شود.

برای سفارش صدور حواله به چین تنها کافی است برای جویا شدن از آخرین قیمت حواله یوان به چین با صرافی آینده روشن در تهران تماس بگیرید. پس از آگاهی از قیمت و نرخ حواله یوان به چین و ثبت سفارش، حواله ارزی به چین در سریع‌ترین زمان ممکن صادر و پول به حساب مقصد واریز خواهد شد. در صورت نیاز به ارسال حواله دلار به این صفحه سر بزنید.

حواله یوان به هنگ کنگ

به علت مقررات سخت بانک های چینی بسیاری از تجار در سرتاسر دنیا ترجیح می دهند تا عملیات ارسال حواله را از طریق هنگ کنگ انجام دهند. صرافی آینده روشن با داشتن حساب بانکی در چند بانک هنگ کنگی عملیات ارسال حواله یوان به هنگ کنگ و همینطور ارسال حواله یوان از هنگ کنگ به چین را انجام می دهد.

 

 

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
حواله یوان
Author Rating
51star1star1star1star1star
Close Menu